«Фотовиставка «Дня» – це важлива суспільна «ін’єкція»

На Волині вчергове відбулися Дні газети «День». Головний редактор Лариса Івшина завітала до студії Волинського телебачення, аби розповісти про виклики і завдання, які постали перед суспільством, зокрема і в медіа-просторі

«Наші фотовиставки – це важлива суспільна «ін’єкція». І я відчуваю, що вона потрібна організму України, – зауважила Лариса Івшина. – У всіх містах, зокрема, в Маріуполі, довоєнному Донецьку, на них був повний аншлаг. Тільки шкодую, що наших титанічних зусиль на всю Україну звичайно недостатньо. В основі всієї гуманітарної політики держави повинно бути пожвавлення «організму». Люди витратили настільки багато пасіонарної енергії і душевних сил, що зараз їх необхідно підтримувати. Посилювати «вітамінами» фотовиставки, розумними розмовами, читаннями – так стимулюється відновлення. За всі роки у газеті «День» сформувався такий архів світлин, що можна вже зробити Музей Фотографії, в якому була б відображена історія країни».

Нагадаємо, після Луцька, наступним містом, яке відвідає Фотовиставка «Дня» став Львів. Офіційне відкриття відбудеться 19 травня о 12.00 у головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка». Тут же о 13.00 заплановано зустріч-дискусію з головним редактором газети Ларисою Івшиною на тему «Національний діалог». Детальніше у матеріалі «День», з яким живемо, мислимо, перемагаємо».