«Для перемоги - мало лише перейменовувати вулиці»

Головний редактор «Дня» Лариса Івшина стала гостею програми «За Чай.com» на «5-му каналі»

3 липня на «5-му каналі» о 23:08 головний редактор «Дня» Лариса Івшина стала гостею програми-інтерв'ю «За чайком». Разом з ведучим проекту Романом Чайкою Лариса Олексіївна говорила про війну, реваншизм та роль антиукраїнських вітчизняних ЗМІ у процесі дестабілізації ситуації в країні.

«Ви 25 років ви творите великий інформаційний простір – щоденна інтелектуальна газета, велика кількість різних проектів – від фотовиставок, круглих столів, презентацій до своєї бібліотеки… Тому дуже цікаво почути ваші думки про нинішню ситуацію в медіа», — представляючи гостю в студії, сказав Роман Чайка, поставивши перше питання про ситуацію довкола головного редактора сайту «Страна.ua» Ігоря Гужви.

«Український інформаційний простір так давно деформований, що сьогодні суть проблеми не можна зводити до питання локального, навіть найбільш дражливого сюжету про Гужву, — говорить Лариса Івшина. — Передовсім, в Україні державні інституції повинні дбати, щоб в інформаційному просторі не було антисанітарії. Для цього є високооплачувані члени Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Міністерство інформаційної політики, купа комітетів, зрештою, половина парламенту медійних депутатів – це їх клопіт і відповідальність».

Крім того, розмова у студії пішла про питання безпеки та остаточний розрив України з Росією.

«Передчасно говорити про те, що ми попрощалися з Росією, поки ми не станемо на курс, що незворотно приведе нас до НАТО, — переконана Лариса Івшина. — Натомість, у нас ще досі немає в НАТО представника, незважаючи на обіцянки, що він там буде. Нещодавно міністр оборони їздив у Брюссель, і це прекрасно, але я думала, що він приїде і представить нашу людину в Альянсі. Цього не було зроблено».