«Без відновлення історії в нас дуже мало шансів»

Спеціальний сюжет «Дня-TV» з найцікавішими фрагментами презентації книжкової новинки «Дня» «Корона або Спадщина Королівства Руського»

Однієї з найгучніших презентацій Львівського форуму видавців стало представлення книжкової новинки «Дня» «Корона або Спадщина Королівства Руського». Читачі почали збиратися поруч із Дзеркальною залою Палацу Потоцьких ще задовго до початку, а коли захід таки розпочався, багатьом присутнім забракло місць. Видання представляли автори й головний натхненник та ідеолог книги головний редактор газети «День» Лариса Івшина. У ролі модератора виступила директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв'язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», відданий друг «Дня» Ірина Ключковська. Не забули про свою альма-матер і численні випускники Літньої школи журналістики «Дня» не лише зі Львова, але й з інших міст. Інтерес до презентації виявили представники львівських та національних ЗМІ. Гості заходу намагались не пропустити жодного слова авторитетних доповідачів, а ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Володимир Мельник навіть пообіцяв долучити газету «День» до вченої ради історичного факультету.

«Хочу подякувати нашим читачам, авторам, партнерам, натхненникам, без яких дуже багато наших проектів не були б реалізовані, - розпочинає свій виступ головний редактор газети «День» Лариса ІВШИНА. – Переконана, що вдячність – це найважливіша аристократична риса. Водночас невдячність – найгірша рабська риса. Щоб випростатися з нашого теперішнього стану, ми повинні навчитися бути глибоко вдячними.  Ми повинні бути вдячними за ті сили, енергію, яку нам дають інші люди, щоб ми могли робити нові кроки. Книга «Корона, або Спадщина Королівства Руського» - це також вдячність. Коли вчора ми проходили повз пам’ятник короля Данила, я сказала, що він довго її чекав. Дуже рада бачити сьогодні випускників нашої Літньої школи журналістики. Мрію передати наші здобутки, нашу роботу в їхні руки. Деякі з них уже готові зрозуміти і сприйняти це. Прийняти цю надзвичайно велику відповідальність

Для тих читачів, хто не зміг потрапити на презентацію, автори проекту «Дня-TV» підготували спеціальний відео-сюжет із найцікавішими фрагментами заходу.