МЕНЮ

Як світ зустрічав Новий рік (фото)

Раніше за всіх Новий рік зустріли острови Кірібаті, Тонга і Самоа в південно-західній частині Тихого океану.

Також однією з перших зустріла 2019-й рік Нова Зеландія, відзначивши його салютом та масовими святкуваннями. Соцмережі буквально заполонили фото і відео місцевих жителів: вони публікують кадри святкового салюту. 

Грандіозним феєрверком зустрів 2019-й австралійський Сідней. На масштабне шоу в Сіднейській затоці вже традиційно приходять подивитися близько 1 млн осіб.

В Азії одним з перших Новий рік зустрів Корейський півострів. У столиці КНДР - святковий концерт і, звичайно, велике піротехнічне шоу. Сінгапур виблискує тисячами вогнів завжди, але в цю ніч ще влаштовує світлове шоу.

Шумно долучився до святкування Гонконг: салют - один з найкрасивіших у світі. Не відстає у видовищності і столиця сусіднього Тайваню.

У Таїланді новорічних ялинок немає, але в мистецтві створювати свято їм нема рівних. Тайці святкують за трьома календарями: григоріанським, китайським і буддійським.

Сотні тисяч людей зустріли Новий рік на Times Square у Нью-Йорку. Цьогоріч спеціальними гостями святкування стала група журналістів. У такий спосіб оргкомітет свята вирішив привернути увагу до важливості захисту свободи слова у світі і вшанувати пам’ять вбитих минулого року журналістів.

«День» пропонує читачам фоторепортаж про те, як планета зустріла 2019-й рік.

 

Фото Reuters