МЕНЮ

«Відкритий діалог»

У Києві відбувся всеукраїнський форум «Відкритий діалог»

Сьогодні, 9 лютого, о 14:00 у Києві відбувся всеукраїнський форум «Відкритий діалог», на якому кандидат в президенти України Петро Порошенко презентував свій робочий план на другу каденцію.

Під час виступу на форумі «Відкритий діалог»

Президент Петро Порошенко наголосив на важливості неухильного дотримання стандартів чесних виборів, букви і духу виборчого законодавства, передає на офіційному сaйті прес-служба Адміністрації Президента.

«Вибори мають цілковито відповідати європейській політичній культурі і наближувати нас до Євросоюзу. Вони – теж частина нашої європейської та євроатлантичної стратегії. Вибори – це наш з вами відповідальний тест на нашому шляху до ЄС та НАТО. Переконаний — ми здамо цей тест на відмінно», - сказав Петро Порошенко.

«Україна йде своїм шляхом. Власний шлях розвитку – це звільнення від колоніальної залежності від Росії, послідовний курс на набуття членства в ЄС і НАТО та опертя на власні сили. Це – рішуча відсіч планам Росії знищити незалежність України. Це – відстоювання наших національних інтересів», - підкреслив Президент.

«Україна – одна з найбільших країн Європи, багата на ресурси, з унікальною геостратегічною позицією. Ми можемо використати весь цей потенціал на благо всього українського народу й кожного українця, лише якщо будемо вільними й незалежними. Бо воля для українця понад усе», - підсумував Петро Порошенко.

Микола ТИМЧЕНКО, "День"