У Львові пройшов марш "Слава захисникам! Ні капітуляції"

Близько тисячі людей сьогодні прийшли до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу у Львові щоб взяти участь у марші «Слава захисникам! Ні капітуляції». Захід відбувся з нагоди Дня захисника України, який сьогодні святкують.

«Вже шостий рік йде війна в нашій країні. І 13 тисяч життів – ціна, яку ми заплатили за незалежність. Ця кількість продовжує збільшуватися попри фейкові перемир’я. Всі українці хочуть миру, але не ціною здачі країни. А саме це пропонує нам зараз влада. Сьогодні ми зібралися щоб не тільки подякувати нашим захисникам, але й нагадати, що ми, українці, будемо захищати наші інтереси та інтереси нашої держави й нікому не дозволимо зраджувати Україну та віддавати її ворогу», - наголосили організатори маршу.

 Сформувавши колону люди вирушили центральними вулицями Львова до пам’ятника Івану Франку. Попереду колони несли ікону Покрови Пресвятої Богородиці. Далі – великий банер із написом: «Слава захисникам! Ні капітуляції!». На марші було багато ветеранів російсько-української війни. Люди ж в руках несли національні або червоно-чорні прапори. Проходив марш без жодної партійної символіки.

Крім того, учасники маршу висунули до влади свої вимоги. Зокрема це - неприпустимий будь-який «особливий правовий режим», що обмежить суверенітет України або чинність загальнонаціонального законодавства на окремих її територіях, нині окупованих Росією; неприпустиме звільнення від відповідальності членів незаконних збройних формувань, які чинили важкі злочини на території України; неприпустиме визнання виборів будь-якого формату на території України, яка (в тому числі увесь її державний кордон та півострів Крим) не перебуває під військовим та адміністративним контролем України та інші.