МЕНЮ

У Києві пройшов заключний відбір на Ігри нескорених-2020 (фото)

У Києві Центральний спортивний клуб Збройних сил України приймає наймасштабніший фінальний етап спортивних тестувань в рамках відбору збірної України на Ігри нескорених-2020, що пройдуть у Гаазі.

Як повідомляє Укрінформ, це найбільші спортивні тестування за три роки участі України в Іграх нескорених.

“В нас сьогодні і Міністерство ветеранів, яке цьогоріч здійснює координацію, і Міністерство оборони, яке й далі виконує головні організаційні функції, і Міністерство внутрішніх справ, маючи своїх представників тут, - усі беруть участь у тому, щоб Ігри нескорених і відбіркові змагання стали лише частиною тієї головної мети, для чого це відбувається. А відбувається це все для того, щоб ви перемогли у собі болі й страхи і відчували себе переможцями", - привітала учасників змагань віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Цьогоріч у тестуванні беруть участь 166 учасників бойових дій, які бажають провести соціальну та психологічну реабілітацію засобами фізичної культури і спорту, розповів журналістам начальник управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони Юрій Фіногенов.

Спортивні тестування відбуваються у таких видах спорту, як плавання, паверліфтинг, велоспорт на тренажерах, веслування на тренажерах, стрільба з лука, біг, стрибки у довжину, штовхання ядра та біг на візках.

Відбір та підготовку збірної України здійснює Міністерство ветеранів спільно з Благодійним фондом "Повернись живим" і Центром стратегічних комунікацій "СтратКом Україна" за підтримки міжурядової робочої групи.

 

 

Фото Миколи Тимченка, "День"