МЕНЮ

У День медичного працівника у Софійському соборі вшанували усіх медиків музичною "Молитвою за медиків"

У День медичного працівника, 21 червня, о 14.00 у Софійському соборі Національного заповідника «Софія Київська» пройшло вшанування усіх медиків музичною «Молитвою за медиків».

Організовує захід меценатський проєкт «Українська скрипка — 1000 років» спільно з Федерацією наукових медичних товариств України та Всеукраїнською асоціацією головних лікарів, за участі й підтримки Всеукраїнської Ради Церков і Релігійних Організацій. Саме зараз, коли лікарі борються з пандемією, як ніколи проявляється їхній справжній героїзм і самопожертва.

«Молитва за медиків» — це світла і сумна, хвилююча і життєстверджуюча музика, яка створена композиторами Веделем, Бортнянським, Бахом, Моцартом, Глюком, Генделем, Шубертом для духовного звертання до Бога, або написана самими духовними особами, як Антоніо Вівальді.

Цьогорічна музична «Молитва за медиків» присвячується самопожертві медиків, які захищають народ України від смертельної коронавірусної хвороби. Таке вшанування буде справедливою подякою медикам, які вже опинились в кращому із світів, та наповнить вірою у всевишнє заступництво тих, хто продовжує самовіддано рятувати здоров’я і життя людей.

Джерело: Національний заповідник "Софія Київська"

Фото Миколи Тимченка, "День"