МЕНЮ

У Білій Церкві проходить мистецький фестиваль ART ПАНОРАМА

З 30 червня по 6 липня у м. Біла Церква на Київщині проходить Перший Всеукраїнський мистецький фестиваль ART ПАНОРАМА, організований Національною спілкою композиторів України за підтримки Міністерства культури України. Фестиваль має на меті об'єднати різні жанри мистецтва, літературно-видавничу справу та музичний калейдоскоп. 

Низка учасників ART-толоки представили на території парку культури та відпочинку ім.Т.Шевченка, запросили всіх бажаючих ознайомитися із своїми надбаннями, книгами історичного, художнього напрямку, які друкуються в Україні,  побувати в тематичних лекторіях, взяти участь у майстер-класах з бісероплетіння, плетіння із соломи, кукурудзи, гончарства, створення витинанок, малювання по склу, виготовлення ляльок-мотанок та ін.

У фестивалі в рамках ART-толоки взяла участь газета "День".

У ході проведення І-го мистецького фестивалю «АРТ-ПАНОРАМА» передбачено проведення численних заходів різноманітних напрямків. На сцені біля БРУМу відбуватимуться концерти «Музики без кордонів» відомих українських гуртів у стилях українського фольклору,  почуємо стародавню музику, героїчні епоси та аутентику,  авторські пісні сучасних виконавців,  запальний цигансько-український денс та виступи відомих рок-гуртів.

У Київському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. П.Саксаганського  для наймолодших білоцерківців відбудуться вистави лялькових театрів України.

Завершиться фестиваль Купальським святом,  яке об’єднає давнину і сьогодення на березі Росі.

Фото Руслана Канюки, "День"