МЕНЮ

Рада проголосувала за введення воєнного стану (фото)

За рішення проголосували 276 депутатів

Верховна Рада України схвалила проект закону 9338 щодо затвердження указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні".

Про це передає кореспондент «Дня».

За рішення проголосували 276 депутатів.

Президент заявив, що воєнний стан буде ведено у таких областях: Вінницька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Херсонська, а також у внутрішніх водах Азово-Керченської протоки.

Раніше Президент України Петро Порошенко підписав указ про введення у дію рішення Ради національної безпеки та оборони України про запровадження воєнного стану.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби глави держави.

"Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 листопада 2018 року "Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні", - йдеться у тексті указу.

Як зазначається у відповідному рішенні РНБО, було визнано за необхідне введення в Україні особливого правового режиму для створення умов з відсічі збройній агресії та забезпечення національної безпеки, усунення загроз державній незалежності, суверенітету та територіальній цілісності України.

Крім того, РНБО пропонує президенту ввести воєнний стан в Україні з 14:00 26 листопада до 14:00 25 січня 2019 року.

Фото Руслана КАНЮКИ, «День»