МЕНЮ

Повернення полонених

Вчора ввечері, 29 грудня, літак зі звільненими з полону українцями  сів у "Борисполі".

Колишніх бранців зустрів президент Володимир Зеленський, рідні і журналісти, повідомляє ВВС-Україна.

"Долетіли шикарно, переповнює гордість за Україну", - розповів один зі звільнених Сергій. Він провів у полоні 25 місяців.

"Найголовінше, що люди - вдома. 81 людину звільнено. Шестеро залишилось на окупованих територіях, бо там їхні сім'ї. Хочу подякувати всім лідерам Нормандської четвірки, бо все, про що домовлялись, виконано у цьому питанні", - сказав Президент України Володимир Зеленський.

"Це було складне рішення. Ми забирали наших героїв. Для нас пріоритет - повернути наших людей. Я з повагою ставлюсь до батьків і родичів "Небесної сотні", які втратили близьких на Майдані. Ми, на жаль, не можемо повернути тих, кого вже немає. Але ми могли повернути живих. А справи Майдану ми закінчимо", - додав Президент.

"Якби в мене було ще сто беркутівців, і мені пропонували одного розвідника, я б віддав. Обмін міг зірватися щодня. Я повертав живих, і мені здається, що це найголовніше", - передає слова Зеленського кореспондент ВВС.

Першими з літака, який прибув в аеропорт “Бориспіль”, почали виходити звільнені українські військові, які утримувалися в ОРДЛО.

Нагадаємо, вчора, 29 грудня, відбувся обмін утримуваними України з ОРДЛО.  Повідомлялося, що 76 українців повернулися додому в рамках обміну

Фото Руслана КАНЮКИ, "День"