МЕНЮ

Почути батьків

Під стінами Кабміну вимагали відкрити дошкільні навчально-виховні заклади

Ініціаторами акції «Батькам — садочки!», що відбулася в середу вранці, стали батьки, які втрачають дохід через неможливість поєднувати роботу та догляд за дітьми. Особливо гострою є проблема у батьків дітей з особливими освітніми потребами, яким потрібна постійна корекція із залученням фахівців, ідеться в інформації організаторів заходу, який відбувся за інформаційної підтримки Центру прав людини ZMINA у межах кампанії «Жінки проти пандемії» за сприяння Українського жіночого фонду

«Виховання та навчання дітей не дає можливості батькам приділяти час роботі чи навпаки робота заважає якісно приділяти час дитині. Страждають від цього і батьки, і діти... Так само не працюють більше двох місяців приватні навчальні заклади. Через карантин і невизначену ситуацію вони опинилися на межі закриття, що також означає втрату роботи і доходу для багатьох людей з освітньо-виховної сфери», — ідеться в інформації.

Тим часом прем’єр-міністр України Денис Шмигаль анонсував дозвіл на роботу садочків уже з наступного понеділка. «З 25 числа уряд дозволить роботу дитячих садків і роботу метрополітену в тих містах, де буде дозволяти епідеміологічна ситуація. Тут будемо працювати спільно з місцевою владою», — сказав Шмигаль в ефірі телеканалу ICTV у понеділок увечері. За його словами, ці рішення будуть ухвалені на засіданні уряду 20 травня.

Ольга ХАРЧЕНКО, фото Руслана КАНЮКИ, «День»