МЕНЮ

Початок кінця карантину?

Деякі обмежувальні заходи карантину виглядають все менш доречними. Наприклад, муніципальна варта вчора у досить таки повному людьми парку намагалася прогнати самотнього рибалку. Зрозуміти за що було важко. Чи то там взагалі заборонено рибалити, чи йому треба було вдягнути маску як наполегливо охорона йому рекомендувала. За всім цим спостерігало декілька десятків людей, зовсім не зберігаючи фізичну дистанцію.

А поки що основним стримуючим заходом залишається громадський транспорт. У вихідні вдень інтервал руху, раз в годину, не надто стимулює подорожувати навіть тих, у кого є спеціальні перепустки. А досить раннє закінчення руху та наповненість автобусів пасажирами дає трохи заробити таксистам. Ціни та швидкість подачі авто ввечері суботи приємно дивують знижками на поїздку та приїздом машини за п’ять хвилин після виклику.

Помітно, що в центрі багато магазинів, кав’ярень та салонів краси готуються до відкриття. На літні майданчики ресторанів привозять меблі, працівники прибирають приміщення та розвішують літні колекції. Найбільш приємне для мене місце - Пейзажна алея. Життя тут майже як і минулого року. Грають музики, дехто п’є вино та спостерігає захід сонця, хтось читає книгу або працює з ноутбуком. А ще приємно бачити, як власники прибирають за своїми песиками. Сьогодні мають відкрити ботанічний сад та літні майданчики кафе. Зроблю ще трохи красивих фото.

Микола ТИМЧЕНКО, ''День''