МЕНЮ

Підприємці з різних регіонів України влаштували піл будівлею Кабінету міністрів акцію протесту "Карантин вбиває".

Підприємці з різних регіонів України влаштували піл будівлею Кабінету міністрів акцію протесту "Карантин вбиває".

Під Кабінетом міністрів вкотре пройшов протест підприємців, які вимагають помʼякшити карантин, дозволивши працювати малому і середньому бізнесу. Акція була запланована як автопробіг, але поліція перекрила для руху вулицю Грушевського. Протест розпочався біля стадіону «Динамо», згодом учасники залишивши свої автомобілі прийшли під Кабмін пішки.

Також мітингувальники планували влаштувати перфоманс щодо «утисків підприємців під час карантину та прямого впливу карантину на загибель людей».

У заході беруть участь представники Бізнес-асоціації малого та мікробізнесу, члени Національної бізнес-коаліції, зокрема Українська федерація індустрії безпеки, Всеукраїнська професійна асоціація підприємців, Асоціація приватних роботодавців, Асоціація франчайзингу України, Асоціація власників малого та середнього бізнесу, Комітет стандартів салонів краси, Українська міжнародна бізнес-асоціація, а також представники бізнесу з усіх регіонів України.

Організатори наголосили, що акція є аполітичною, «суто економічним протестом», і присутність символіки політпартій під час виступів не допускається.

Руслан Канюка, "День"