Перед львівською Ратушею в День Конституції України активісти провели театралізовану акцію "Зеленський і Конституція"

Львівські активісти в наочний спосіб продемонстрували ставлення Володимира Зеленського до Конституції

Перед львівською Ратушею в День Конституції України активісти провели театралізовану акцію «Зеленський і Конституція». В своєрідній оригінальній формі вони хотіли показати як сприймають ставлення нашого президента до основного закону країни.

На спеціальній платформі люди розмістили кількаметровий макет Конституції перед входом в Львівську міську раду. В момент, коли один із активістів вітав людей із сьогоднішнім днем на площі з’явився чоловік із маскою Володимира Зеленського на обличчі. Він довго ходив довкола Конституції і врешті поклав на її поверхню великий зелений болт, який тримав у руках.

«Сьогодні Володимир Олександрович нарешті у прямому сенсі поклав болт на Конституцію. У переносному значенні він зробив це вже давно — тільки зайнявши посаду, він розпустив Верховну раду в неконституційний спосіб. І після цього уже не зупинявся, порушуючи не лише основний закон, а й загалом різні закони та норми. То проведе робочу нараду російською мовою, то скаже, що домовиться з антимонопольним комітетом, то поліція затримає дівчину та хлопця за одиночні пікети у Рівному, а президент, коментуючи цю подію, бреше… То ж якісь дивні люди написали, що в українців є права на свободу слова та мирні зібрання. І ще дивніші придумали якийсь розподіл влади. Хто ж таке бачив-то?!», - прокоментували активісти свою акцію.

Крім того, своєю акцією вони хочуть нагадати Володимиру Зеленському про існування Конституції та законодавства загалом. Адже основний закон України - це домовленість між громадянами, що забезпечує всім рівні права та правила гри. І деякі люди не повинні вважати, що вони рівніші за інших і можуть забити на всі закони та домовленості.