Націоналісти пікетували Львівську ОДА з вимогою не допустити капітуляції України

Кілька сотень людей сьогодні прийшли під стіни ЛОДА на акцію «Ні капітуляції! Час діяти!». В основному це були представники різних націоналістичних організацій.

«Впродовж десяти днів глава держави мав зафіксувати червоні лінії, про які він полюбляє згадувати під час виступів. На жаль, влада не почула голосу нації. Неприпустимо, коли вимоги пасіонарної частини суспільства щодо актуальних загроз національній безпеці зухвало  ігноруються», - заявили організатори акції.

В руках учасники тримали плакати із закликом не допустити розведення військ на умовах вигідних окупанту, а також не допустити капітуляції України. Також вони тримали національні та червоно-чорні прапори.

«Мир на умовах ворога — це шлях до демонтажу української державності через фактичну федералізацію, повної втрати суверенітету та ще більшого кровопролиття. Ми не дозволимо позбавити нашу Батьківщину майбутнього! Україна ніколи не стане на коліна перед агресором», - наголошували організатори під час виступу.

Основною вимогою націоналістів було те, щоб голова ЛОДА Маркіян Мальський доніс до глави держави основні вимоги учасників акції, а також посприяв зустрічі Володимира Зеленського із представниками Штабу спротиву капітуляції. Зокрема люди вимагали заборонити відведення українських військ від лінії розмежування; заборонити утворення будь-яких недержавних воєнізованих формувань, зокрема народних міліцій на території ОРДЛО; заборонити проведення виборів до будь-яких органів влади чи самоврядування на території ОРДЛО до отримання повного контролю по усій довжині україно-російського кордону; заборонити впровадження амністії для бойовиків так званих «ДНР» і «ЛНР»; заборонити впровадження особливого статусу для ОРДЛО чи будь-яких інших регіонів України тощо.

Маркіян Мальський до учасників акції не вийшов оскільки, за словами представника ЛОДА, на даний момент перебуває у робочій поїздці. Натомість представник запевнив, що про усі вимоги націоналістів голову ЛОДА буде повідомлено.

Після цього учасники акції прочитали «Молитву українського націоналіста» та запалили фаєри.