МЕНЮ

На виборах президента України переміг Зеленський (фото)

В Україні закінчився другий тур виборів президента України.

Організатори національного екзит-полу оприлюднили дані щодо голосування на президентських виборах в Україні станом на 20:00.

Згідно з ними, чинний глава держави Петро Порошенко набрав 25,5% голосів, а Володимир Зеленський — 73%. Ще 1,5% виборців викреслили обох кандидатів або зіпсували бюлетень. 

Свої враження зі штабу переможця передає кореспондент «Дня» Іван КАПСАМУН:

"Результати екзит-полів, які цілком співпали з соцопитуваннями, Володимир Зеленський та його команда зустріли в ейфорії (не дивно, адже він обігнав діючого президента майже втричі). Однак відчувалося, що до такого фіналу переможець вже був готовий. До речі, як і більшість присутніх журналістів з України та усього світу, яких зібралося в ЗеШтабі сотні. Втім вже в найближчий час великий відсоток підтримки виборців ляже на плечі нового президента тягарем відповідальності.

Тим більше в таких складних умовах, яких знаходиться Україна в політичному, економічному та безпековому плані, тим більше коли попереду одразу розпочинається парламентська передвиборча кампанія. Справитися з викликами за відсутності політичного досвіду, а також без конкретно озвучених кроків і стратегії, може стати для країни ще одним викликом. І ризиком. Однак виборці зробили свій вибір, тепер важливо вимагати і контролювати нову владу".

Нагадаємо, за результатами Національного екзит-полу, яке провели фонд "Демократичні ініціативи", КМІС і Центр Разумкова, станом на 18:00 лідирували Володимир Зеленський (73,2%) і Петро Порошенко (25,4%).

Фото Руслана КАНЮКИ, Миколи ТИМЧЕКНКА «День»