На центральній площі Львова презентували фотопроєкт про життя після війни

Перед входом в львівську Ратушу, на площі Ринок, відбулася презентація фотопроєкту «Війна. Родина. Україна». Відкрили виставку під спільне виконання гімну України.

На спеціальних стендах розмістили фотографії учасників фотопроєкту. Загалом участь у ньому взяли 10 родин учасників російсько-української війни, що триває зараз на сході України. Світлини робила фотографиня Катерина Птаха.

Як зазначають організатори, «Війна. Родина. Україна» – це історії військових, які розповідають про те, що після війни життя триває. Родини, які взяли участь у цьому проєкті, поділились тим, як вибудовувалися їхні відносини після розлуки, поранень і довгих місяців військової служби та як вдалося перемогти страхи і важкі спогади, які залишає війна.

«Цей фотопроєкт один із багатьох фотопроєктів, які ми організовуємо. Ми звернули увагу, що людям, які брали участь в АТО/ООС, дуже важлива така особистістна турбота. Перед тим у нас були проєкти присвячені батькам загиблих воїнів, історії бойових дій. Сьогодні ж ми хотіли підтвердити цим проєктом, що у кожного учасника бойових дій саме важливе – це надійний тил за спиною. Це дружина, батьки, діти, брати чи сестри. Саме вони найбільше допомагають їм повернутися до мирного життя. Вони не тільки чекають їх з війни, а й допомагають потім адаптуватися до мирного середовища. Вони допомагають їм жити далі, жити успішно, наскільки це можливо. У кожного хлопця чи дівчини, які взяли участь у нашому проєкті, за спиною є саме оця підтримка. І ми хотіли показати, наскільки важлива сім’я для них, оцей міцний тил за спиною», - розповіла директорка львівського центру надання послуг учасникам бойових дій Світлана Ткачук.