Львів’яни вийшли із протестом проти капітуляції перед окупантами

Вчора на площі перед пам’ятником Тарасу Шевченку відбулася акція «Зупинимо капітуляцію разом!». Сотні людей прийшли, щоб висловити свій протест, проти капітулянтських домовленостей української влади з ворогом.

Найбільше невдоволення в учасників акції викликало так зване спільне патрулювання позицій українськими військовими і бойовиками в районі населеного пункту Шуми. Про нього домовилися напередодні на засіданні ТГК і воно мало відбутися 10 вересня. Проте, як повідомила українська влада, в останній момент було вирішено перенести дату спільного патрулювання.

«Домовленість про спільну інспекцію – пряма зневага до всього українського та диверсія щодо існування України, як держави загалом», - заявили організатори акції.

Варто додати, що на протесті було присутні представники багатьох різних політсил. Більшість із них закликали усіх патріотичних політиків та партії консолідуватись, щоб дати рішучий бій перед капітуляцією ворогу українською влади.

Крім того, люди закликали до імпічменту президента Володимира Зеленського. Адже ідучи на поступки ворогу, він здає державні інтереси України, а спільне патрулювання з бойовиками буде підтвердженням визнання їх суб'єктності.

Також активісти влаштували флешмоб про державну зраду. Вони натягнули червоні стрічки, які означали червоні лінії, через які наша влада не повинна переступати, щоб не допустити капітуляції перед ворогом. Людина із маскою Володимира Зеленського на обличчі всіляко намагався пролізти крізь них, а коли не міг, то просто перетинав ножицями. Пройшовши через них на іншому кінці його чекав чоловік у масці Володимира Путіна. Вони обнялися, але чоловіка у масці Володимира Зеленського схопили та посадили за грати через державну зраду.

 Фото автора