Львів’яни масовою акцією показали свою солідарність з народом Білорусі

Понад тисяча небайдужих мешканців Львова прийшла вчора на площу Ринок, щоб взяти участь у акції солідарності з протестуючими за чесні вибори у Білорусі. Серед присутніх були і представники білоруської діаспори, які були одіті в свої національні однострої.

Як зазначили організатори акції, зараз дуже багато людей висловлюють свою підтримку білорусам у боротьбі проти системи, яку побудував Олександр Лукашенко. Але писати про це в соцмережах і перепощувати новини їм замало. Люди хочуть показати підтримку і висловити свій біль з приводу жорстокого поводження із протестуючими вживу.

Багато із учасників акції прийшли із історичними червоно-білими прапорами Білорусі і прапорами України. На своїх плакатах вони писали слова підтримки білоруському народу та побажання перемогти диктаторський режим. В декого були також зображення кривавого президента Білорусі Олександра Лукашенко.

«Наші люди зараз у дуже важкому становищі. Нічого не працювало, люди навіть не знали, що відбувається на сусідній вулиці. Вчора нарешті ми змогли зв'язатися зі своїми рідними і близькими. Дехто з них в дуже важкому моральному стані, через те, що немає інформації. У них враження, що вони самі. Дуже важливо підтримати їх зараз, показати, що світ знає про ситуацію. Мені приємно, що багато українців відгукнулися на нашу біду, я дуже вдячна. Чимало людей займаються тим, що шукають своїх рідних, безліч людей пропало, їх затримали, невідомо, де вони зараз. Люди обдзвонюють тюрми та лікарні», - розповіла білоруска Олена Самчишин.

Також усі присутні організували спільне фото із прапорами та символікою Білорусі, щоб показати свою підтримку у їх боротьбі. Також вони запалили димові шашки білого та червоного кольорів.