МЕНЮ

Біля російського посольства пройшла акція через зникнення кримських татар

У Києві під посольством РФ пройшла 30-та щомісячна акція #Where_is_Ervin, яка присвячена жертвам насильницьких зникнень в окупованому РФ Криму

Про це повідомляє Еспресо.TV

"Думаю, що останні поїздки дадуть результат. Ми говорили, що не можна забувати, що за сотнями людей, які знаходяться в тюрмах як заручники, ще тисяча людей. Це діти, це батьки, це родичі. Це є показник того, як сьогодні потрібно ставити на одні ваги - економічні інтереси ряду європейських держав, а на інші - свободи та права людини", - сказав заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чигойз.

За словами організатора заходу - голови громадської організації "Крим.SOS" Таміли Ташевої - всього за час анексії зникли понад 40 осіб. Частину з них заарештували, частину вже випустили, шістьох осіб знайшли мертвими. Доля 16 осіб на цей момент невідома.

Учасники використовують хештег #Where_is_Ervin на честь Ервіна Ібрагімова, члена Бахчисарайського меджлісу. Ервін зник у ніч проти 25 травня 2016 року. Його машина залишилася стояти відчиненою недалеко від домівки. У Меджлісі кримськотатарського народу заявили, що російські силовики могли вбити Ібрагімова. Офіційної інформації про його долю досі немає.

 

Фото Руслана Канюки, "День"