МЕНЮ

8 лютого - Зимовий день "Велосипедом на роботу". Поїхали?

У зимовий день Велосипедом на роботу весь світ обирає для доїзду на роботу зручний та екологічний вид транспорту - велосипед! Ми вважаємо, що клімат не є перешкодою для їзди на велосипеді в Києві протягом усього року. Тож закликаємо місто до створення велосипедної інфраструктури та утримання доріг взимку в чистому стані.

Асоціація велосипедистів Києва: «Їздити велосипедом на роботу - це не лише весело та бадьоро. Користувались велосипедом як транспортом для щоденних поїздок на роботу, навчання чи у справах корисно для здоров'я, гаманця та екології. Ми впевнені, що такі зустрічі надихають все більше людей вибирати велосипед замість авто або маршруток. Поїздка на роботу велосипедом пробуджує краще за будь-яку каву.  Давайте покажемо, що зима та велосипеди у Києві сумісні!»

Як їздити велосипедом у холодну пору року, дивіться у статті. Дієві й корисні поради від велотренерів у нашому матеріалі та відповіді на найпопулярніші питання: https://goo.gl/2PMA2d

Заохочуйте друзів, сусідів та колег приєднуватися. Домовляйтеся про місце зустрічі та збирайте невеликі групи. Приїжджайте всім офісом на роботу велосипедами. Їхати разом – завжди веселіше та безпечніше.

Зимовий день Велосипедом на роботу проходить 8 лютого в усьому світі. Усім охочим пропонують відмітитися на сайті http://winterbiketoworkday.org, де на інтерактивній карті буде видно, яке місто світу є найбільш велосипедним взимку!

Також ви можете приєднатись до волонтерської команди та допомогти на фініші: http://bit.ly/bike2work2019

Програма зимового флешмобу «Велосипедом на роботу»:

8:00-8:30 - старт учасників з різних районів Києва.

9:00-9:30 - зустріч усіх на Майдані Незалежності, ранкова кава, спілкування, музика.

09:45-9:50 - традиційне спільне фото.

9:50-10:00 - спілкування за кавою та від’їзд на роботу.

Фото Миколи ТИМЧЕНКА, «День»