МЕНЮ

1 вересня у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна

Цього року до Київського військового ліцею імені Івана Богуна вперше за всю історію вступили 20 дівчат

Цього року на навчання до Київського військового ліцею імені Івана Богуна дівчат набрали вперше за всю історію існування славнозвісного навчального закладу. 20 майбутніх військовослужбовиць одягнули однострої, відмовилися від комфортного цивільного життя в рідних містах, косметики й інших улюблених речей і роблять свої перші, ще не зовсім упевнені кроки на плацу військового ліцею.

Про це повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України АрміяINFORM.

Командир взводу дівчат-ліцеїсток молодший лейтенант Юлія Микитенко – бойовий офіцер. У перший же день Юлія забрала в дівчат усе зайве, лишила тільки мило, шампунь, зубні пасту та щітку, бритву і фен. Доглянуті нігті – так, але без кольорового лаку. Зачіска строга, як у командира – охайно зібране в пучок волосся.

Вступні випробовування і психологічний тест пройшли далеко не всі охочі. До відбору вихованців військового навчального закладу керівний склад ставиться з великою відповідальністю, детально аналізуючи кожного претендента згідно з усіма критеріями відбору до навчального закладу МОУ.

Дівчата, як і хлопці, з першого дня навчання у ліцеї почали заступати в наряди, інакше кажучи, здійснюють чергування. Щоправда, для них ці чергування –  денні, а не добові, як у юнаків. Тобто щодня дві дівчини прибирають уранці одну годину та підтримують порядок у спальному приміщенні після відбою. Начальник військового ліцею імені Івана Богуна Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук дав розпорядження, щоб жодна з дівчат не пропускала навчальну програму через наряди.

З 1 вересня дівчата житимуть за таким розпорядком: підйом о 7:00, далі півгодини ранкової зарядки, 20 хвилин, щоб привести себе в порядок. О 7:50 стройовий огляд. 25 хвилин на сніданок. Уже о 8:40 перший урок. Навчання  триватиме до 14:30. Затим обід, а до 17:45 вільний час. Після релаксу 3 години самопідготовки (підготовка уроків на наступний навчальний день). Аж потім приємне – вечеря. День завершується шикуванням, вечірньою прогулянкою, звісно ж територією ліцею, вечірня перевірка та відбій о 22:00. Нині поки ще не почалося навчання після сніданку до 17:00 – стройова підготовка.