Українські миротворці на Балканах взяли участь у благодійному марафоні

Українські миротворці на Балканах взяли участь у благодійному марафоні Danсon March.

Про це повідомив заступник командира національного контингенту майор Мирослав Фрич, передає АрміяInform.

Від українського національного контингенту в Косові дистанцію у 25 кілометрів успішно подолали десять військових і мінно-пошуковий собака Джессі.

Багатонаціональний благодійний марафон Danсon March у 1972 році започаткували Збройні сили королівства Данії. Основна його мета – перевірити фізичні навички, витривалість, а головне – закріпити товариські відносини між національними контингентами, що входять до складу миротворчих сил KFOR.

Цьогорічний марш-кидок стартував і фінішував на території військової бази Marechal de Latre у населеному пункті Ново Село. В його околицях проклали і дистанцію змагань з контрольними пунктами, де учасникам забігу робили відмітки про подолання етапів. Також марафонці мали можливість отримати питну воду, а за потреби – медичну допомогу.

Маршрут змагань сплановано переважно в гірській важкопрохідній місцевості. За правилами змагань, кожен учасник ніс на собі вантаж понад 10 кілограмів. Контрольне зважування проводили як на старті, так і на фініші.

За словами Мирослава Фрича, долаючи дистанцію маршу, його учасникам довелось боротися зі складними підйомами й пекучим сонцем.

Зрештою, особовий склад українського національного контингенту здолав дистанцію за 4 години і показав себе на високому рівні. Українці отримали дипломи й нагрудні знаки про проходження марафону Dancon March.