МЕНЮ

Україна буде пріоритетом під час головування Хорватії у Раді ЄС, - Кулеба

30 листопада, 2019 - 17:18

Україна і Хорватія досягли згоди про те, що Україна буде важливим пунктом порядку денного головування Хорватії в Раді ЄС.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Як зазначається, під час робочого візиту до Хорватської Республіки віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба зустрівся з прем’єр-міністром Республіки Хорватія Андреєм Пленковичем, міністром закордонних та європейських справ Хорватії Горданом Грличем-Радманом і головою парламентського комітету Хорватського Сабору з європейських справ Домагоєм Іваном Мілошевичем.

“Ми досягли згоди про те, що Україна буде важливим пунктом порядку денного хорватського головування в Раді ЄС, - зазначив Кулеба.

Також зазначається, що під час візиту Хорватія підтвердила налаштованість і надалі рішуче підтримувати територіальну цілісність та суверенітет України, зокрема, продовжуючи санкції ЄС проти Росії.

Також Пленкович прийняв запрошення Президента України Володимира Зеленського відвідати Україну під час головування Хорватії у Раді ЄС.

Окрім того, як зазначається, до кінця року Хорватія профінансує лікування ще однієї групи українських військовослужбовців.