МЕНЮ

Паводки завдали Чернівцям збитків майже на 21 млн грн

30 червня, 2020 - 21:21

У Чернівцях міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) затвердила суму збитків, які протягом 23-25 червня були нанесені місту внаслідок паводків, повідомляє прес-служба міської ради.

"Міський голова Олексій Каспрук звернувся до глави Чернівецької обласної державної адміністрації Сергія Осачука з проханням клопотати перед Кабінетом міністрів України про виділення субвенції міському бюджету для ліквідації наслідків цієї надзвичайної ситуації", - йдеться в повідомленні.

Так, у разі надання субвенції, головним розпорядником коштів буде визначено Департамент житлово-комунального господарства Чернівецької міськради. Всього в результаті підняття рівня води в р.Прут, а також підняття води в р.Потіт у межах м.Чернівці підтоплені домогосподарства поблизу вулиць Ізмайлівської, Козятинської, Гайової, Ямпільської, Селезневської, пров. Рокитнянського і територію Калинівського ринку.

Крім того, розмито окремі автомобільні дороги. Значної шкоди зазнала водопровідна насосна станція "Біла", яка забезпечує роботу Прутського водозабору, пошкоджені очисні споруди КП "Чернівціводоканал".