МЕНЮ

Навчання "Сі Бриз-2020" у зв'язку з пандемією COVID-19 відбуватимуться виключно в морській фазі із залученням авіації

30 травня, 2020 - 20:26

Багатонаціональні навчання "Сі Бриз-2020" у зв'язку з поширенням у світі коронавірусної хвороби COVID-19 відбуватимуться виключно в морській фазі із залученням авіації, повідомляє прес-центр командування Військово-морських сил Збройних сил України (ЗСУ) в Фейсбуці.

"З 26 до 29 травня в Одесі відбулася заключна частина з планування українсько-американського навчання "Сі Бриз-2020", метою якої було остаточне планування та затвердження елементів багатонаціональних навчань. У зв'язку з всесвітнім спалахом гострої респіраторної хвороби COVID-19 захід проходив у дистанційному режимі шляхом відео-конференції", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що було прийнято рішення цього року, з метою дотримання заходів безпеки, навчання проводити виключно у морській фазі із залученням авіації, відповідно основна увага буде приділена відпрацюванню безпеки операцій в море, серед яких протичовнова, протикатерна, протиповітряна оборона тощо.

"Участь у "Сі Бриз-2020" візьмуть понад 10 країн, а однією з особливостей буде залучення до навчання кораблів постійної групи НАТО", - додали в ВМС.