МЕНЮ

У Франції на час карантину мішленівський шеф-кухар готує для медиків

30 березня, 2020 - 09:53

У Бургундії шеф-кухар Такаші Кіношіта, удостоєний зірки Мішлен, після закриття ресторану на карантин почав готувати для медиків, які цілодобово працюють в лікарні міста Діжоні.

Про це повідомляє The Guardian.

«Замість того, щоб готувати їжу для своїх звичайних гостей, він готує для лікарів, медсестер і персоналу, які цілодобово працюють в найближчій лікарні в східному французькому місті Діжоні», - йдеться в повідомленні.

Після закриття готелю Château de Courban в самому центрі виноградників Бургундії через пандемію коронавірусу Кіношіта був змушений припинити готувати вишукані страви для своїх звичайних гостей, і замість цього почав готувати для медиків.

Зазначається, що шеф-кухар готує в захисній масці і рукавичках.

«В Японії, якщо трапиться катастрофа, культурна відповідь - приготувати що-небудь поїсти, тому я дуже радий цим зайнятися. Мені було цікаво, чим я міг би допомогти в цей час, і готувати для працівників охорони здоров'я - задоволення », - сказав 40-річний кухар.

Для страв кухар використовує інгредієнти, які залишилися на кухні. Також місцеві виробники пожертвували продукти в підтримку медиків.