МЕНЮ

У львівській галереї демонструють роботи комфортного абстракціонізму

29 липня, 2020 - 11:02

Галерея «Зелена канапа» представила виставку робіт художниці з Дніпра IlonaDesign (Ілона Кузнєцова) «ToBe&ToSee». В експозиції представлено кілька десятків робіт виконаних в жанрі абстракціонізму.

Представлені роботи створені художницею за останні десять років. Як вона розповідає, це своєрідне дослідження в галузі образотворчого мистецтва, самовідчуття і людських стосунків.

«Хоч IlonaDesign і працює в жанрі абстракції та все ж в її роботах вгадуються природні форми. Так, як ніби вони проходить крізь призму сновидінь або спогадів. Завдяки цьому кожна робота емоційна й неповторна, своєрідний резонанс між людиною і світом, виражений в максимально узагальнених формах», - розповідає власниця галереї та художниця Олеся Домарадзька.

За словами самої авторки, філософія даної виставки покликана вирішити завдання ідентифікації візуального і смислового сміття, витіснення його з особистого сприйняття. А «ToBe&ToSee» - як точка комфорту.

Графічне поєднання експозиції народилося на хвилі ідеї «Нового українського пейзажу» і реалізовувалося під сучасний інтер'єр.

Варто зазначити, що художниця є  екпериментаторкою в галузі мінімізації впливу агресивного зовнішнього середовища на світовідчуття індивіда. Вона працює над створенням індивідуального стилю, як симбіозу візуального досвіду різних культур через призму українського світогляду використовуючи техніку акварелі, туші та акрилу.

Оглянути виставку можна до 23 серпня.

Павло ПАЛАМАРЧУК, "День", Львів