МЕНЮ

Лукашенко доручив викликати послів РФ та України у справі затримання російських найманців у Білорусі

29 липня, 2020 - 20:46

Президент Білорусі Олександр Лукашенко доручив Міністерству закордонних справ викликати послів Росії та Білорусі через затримання під Мінськом десятків бойовиків російської приватної військової компанії «Вагнера».

Про це за підсумками засідання Радбезу Білорусі заявив держсекретар цієї структури Андрій Равков, передає hromadske з посиланням на «БелТА».

Послів Росії та України викличуть для «тих чи інших пояснень та обговорення відповідних питань».

«Вже зараз, за наявною інформацією після опитування цих людей, близько 14 — це ті, хто проходили по програмі обліку людей, були зафіксовані на Донбасі. Тому запрошується й посол України з цього питання», — пояснив Равков, до чого тут Україна.

Нагадаємо, у Білорусі повідомили про затримання під Мінськом 32 бойовиків російської приватної військової компанії «Вагнер». Ще одного затримали на півдні країни. Правоохоронці отримали інформацію, що на територію Білорусі прибули понад 200 бойовиків для «дестабілізації ситуації в період виборчої кампанії». Президентські вибори в Білорусі мають відбутися 9 серпня.

Білоруське інформагентство БелТА оприлюднило повний перелік затриманих. Серед них — найманці, які воювали на Донбасі проти України та у Сирії на боці режиму Башара Асада.