МЕНЮ

Чернівецька ОДА пропонує закрити область на в’їзд і виїзд

29 березня, 2020 - 15:39

Чернівецька обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки (ТЕБ) та надзвичайних ситуацій (НС) пропонує ввести обмеження на в’їзд та виїзд в області для протидії поширенню коронавірусу

Про це написав голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук на своїй сторінці у Facebook.

Відповідне рішення приймає Державна комісія ТЕБ та НС, тому про час введення таких заходів буде поінформовано додатково.

"Чернівецька обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ініціює звернення до Державної комісії ТЕБ та НС із пропозицією введення особливого режиму в’їзду та виїзду у Чернівецькій області та заборону міжобласного пересування пасажирського транспорту", - написав чиновник.

За його словами, такі заходи необхідні, аби запобігти поширенню коронавірусу та маскимально обмежити людські контакти із сусідніми областями.

"Рух під час дії особливого режиму буде дозволено лише для вантажного транспорту, щоб забезпечити функціонування економіки області. Шановні буковинці, просимо врахувати, що особливий режим в’їзду та виїзду може діяти до 24 квітня! Рішення про запровадження обмеженого режиму приймає Державна комісія ТЕБ та НС, тому про час введення таких заходів буде поінформовано додатково", - наголосив Осачук.