МЕНЮ

Шмигаль обговорив із послами G7 ситуацію з подоланням пандемії та співпрацю з МВФ

28 травня, 2020 - 18:30

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль обговорив із послами країн "Великої сімки" (G7) ситуацію з подоланням пандемії COVID-19, реформи в Україні та співпрацю з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

Про це повідомляє пресслужба Уряду.

"Учасники зустрічі обговорили ситуацію з подоланням пандемії Covid-19, схвалену Кабінетом Міністрів України Програму стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії коронавірусу, продовження медичної реформи в Україні, співпрацю України з МВФ та інші актуальні питання співробітництва", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, на зустрічі прем'єр заявив, що на сьогодні на порядку денному стоїть необхідність приватизації.

"Але питання в ціні, за яку можна приватизувати в час кризи підприємства. ТОП-10 підприємств уже підготовлені до приватизації в червні. Наприклад, уже можна оголошувати про продаж готелю "Дніпро", але якою буде його ціна в час кризи, коли готельний бізнес не працює? Звісно, ми аналізуватимемо, в який час виставляти ТОП-підприємства на продаж, але так звана мала приватизація відбуватиметься за планом, незалежно від кризи", - зазначив Шмигаль.

Говорячи про фінансову або індустріальну підтримку великих промислових підприємств із великою часткою державної власності, він також зазначив, що є ідея скористатися цим, як одним із інструментів розігріву економіки та розвитку промисловості.

"Ми маємо намір збільшити фінансування і замовлення в промисловій сфері, оборонній сфері вже цього року для того, щоб зберегти робочі місця, а також дати змогу працювати супутнім бізнесам. Це є однією з частин нашого великого плану виходу з економічної кризи", - наголосив Прем'єр-міністр України.