МЕНЮ

Заступник керівника ОП провів відеоконференцію з радником Президента Латвії з питань зовнішньої політики

26 травня, 2020 - 21:44

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква провів відеоконференцію з радником Президента Латвійської Республіки з питань зовнішньої політики Солвейгою Сілкалною.

Про це повідомляє пресслужба ОП.

"Був відзначений взаємний настрій на відновлення традиційно високої динаміки двостороннього політичного діалогу. Ігор Жовква і Солвейга Сілкална домовилися продовжити організацію низки двосторонніх заходів, перенесених через пандемію COVID-19, для проведення в поточному році. Перш за все, це візит в Україну президента Латвії Егілса Левітса на запрошення Володимира Зеленського", - йдеться у повідомленні.

Сілкална запевнила у незмінності твердої позиції Латвії на підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, і підкреслила важливість збереження санкцій тиску Європейського союзу на РФ.

Жовква висловив подяку за політичну підтримку, яку офіційна Рига надає Україні, зокрема, в рамках міжнародних організацій. 

Він також подякував за вагому практичну допомогу, перш за все організацію медичної реабілітації українських військових в Латвії, і висловив надію, що після завершення карантину відповідна допомога буде продовжена.