МЕНЮ

ЗСУ провели тренування системи зв’язку держави

26 травня, 2018 - 19:20

У Збройних Силах України проведено комплексне тренування системи зв’язку держави за темою: “Забезпечення функціонування системи зв’язку під час підготовки держави до оборони” під керівництвом начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка.

Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони України

Мета тренування – нарощення спроможності системи зв’язку забезпечити обмін всіма видами інформації між пунктами управління органів військового управління, центральних і місцевих органів виконавчої влади.

На тренування були залучені оперативні групи органів військового управління, центральних і місцевих органів виконавчої влади, підрозділи військ зв’язку Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів.

В ході тренування вперше перевірено функціонування Національного центру оперативно-технічного управління телекомунікаційними мережами України, з якого здійснювалось керівництво видачею телекомунікаційного ресурсу від операторів телекомунікацій всіх форм власності в інтересах пунктів управління складових сектору безпеки та оборони держави, які були розгорнуті в непідготовлених районах.

Завдання комплексного тренування цього року відрізнялись більш серйозним стратегічним фоном та моделюванням реальних кризових ситуацій військового характеру. На розгорнутій Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України дослідній ділянці на практиці відпрацьовувалися дії органів військового управління центральних, місцевих органів виконавчої влади з операторами телекомунікацій.

В ході тренувань групою наукових дослідників, серед яких представники Збройних Сил України, проводився аналіз відповідності (узгодженості) потреб спеціальних споживачів можливостям операторів телекомунікацій в умовах сучасних кібернетичних загроз і з урахуванням переходу на новітні технології.