МЕНЮ

Жителя Вінниччини притягнули до відповідальності за фейк про коронавірус

26 березня, 2020 - 16:00

За розповсюдження неправдивої інформації про поширення коронавірусної інфекції поліція притягнула до адміністративної відповідальності жителя Вінницького району. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Вінницькій області. Тепер на правопорушника чекає штраф від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи.

«11 березня 65-річний вінничанин на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук поширив неправдиву інформацію про розповсюдження пандемії COVID-19, – йдеться у повідомленні. – Поліцейські склали адміністративні матеріали відповідно до ст. 173-1 КУпАП, тобто поширення неправдивих чуток. За це передбачений штраф від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням двадцяти процентів заробітку».

Водночас поліція Вінниччини закликає громадян не довіряти інформації з неперевірених джерел та не поширювати її, аби не викликати паніку серед населення. Радить користуватися інформацією, рекомендаціями, що оприлюднені на офіційних сторінках, державних установ, чи перевірених сайтах.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниччина