Зеленський: До кінця 27 березня буде повністю закрито кордон і припинено всі пасажирські перевезення

Президент України Володимир Зеленський наголошує, що до кінця п'ятниці, 27 березня, буде повністю закрито державний кордон України та припинено всі пасажирські перевезення.

"До кінця п'ятниці, 27 березня, буде закрито державний кордон та припинено всі пасажирські перевезення", - сказав він у зверненні до українців у четвер.

Зеленський нагадав, що два тижні тому закликав громадян терміново повернутися до України: більшість зробила це самостійно, а інших, більш як 80 тис. українців, повернули додому літаками, поїздами та автобусами.

"Але сьогодні у нас уже немає часу чекати. Ми опинилися перед важким вибором між громадянами, які ще за кордоном, і безпекою 40 млн громадян усередині країни. Наш обов'язок як держави піклуватися про кожного українця", - зазначив він.

Зеленський наголосив, що про тих, хто не зможе повернутися протягом найближчих двох днів, подбають дипломатичні представництва й українські громади за кордоном.

"Про жодного українця, який залишиться за кордоном, ніхто не забуде. Ми поступово повертатимемо вас з-за кордону, але з урахуванням епідемічної ситуації в місці вашого перебування, а також - рівня забезпечення необхідними засобами та готовності медичної системи до вашої обов'язкової ізоляції", - пояснив президент.