МЕНЮ

Україна і Єгипет телефоном обговорили кроки з розвитку торговельно-економічного співробітництва між країнами

25 липня, 2020 - 09:51

Президент України Володимир Зеленський і президент Єгипту Абдель Фаттах Ас-Сісі в телефонній розмові високо оцінили торговельно-економічне співробітництво між країнами, обговорили подальші кроки з розвитку взаємовигідного співробітництва, повідомила прес-служба Офісу президента.

"Президент України висловив зацікавленість у подальшому посиленні торговельно-економічного співробітництва з Єгиптом - найбільшим торговим партнером нашої країни на Африканському континенті і Близькому Сході. Володимир Зеленський відзначив внесок українських компаній в гарантування продовольчої безпеки Єгипту, а також наголосив на важливості успішної реалізації проектів українських підприємств у цій країні", - йдеться в повідомленні.

Крім того окремо обговорювалася тематика посилення співпраці в космічній галузі.

"З огляду на значний досвід і наявну промислову і інженерну базу, Україна зацікавлена у відновленні взаємовигідного співробітництва з Єгиптом за такими напрямами, як виробництво і управління супутниками, модернізація наземної бази управління польотами і обладнання для випробування космічних апаратів, підготовка і навчання єгипетських фахівців. Переконаний, наші держави мають значний потенціал для співпраці в сфері використання космічного простору в мирних цілях", - сказав глава української держави.

Також президенти обмінялися запрошеннями щодо відвідування двох країн після стабілізації ситуації з коронавірусом.