МЕНЮ

Джонсон обіцяє вивести Британію з ЄС 31 жовтня

25 червня, 2019 - 21:26

Один з претендентів на крісло прем'єр-міністра Великої Британії, Борис Джонсон, заявив, що в разі його обрання країна при будь-якому розкладі покине Євросоюз 31 жовтня.

Про це Джонсон написав Twitter.

"Якщо я стану прем'єр-міністром, ми покинемо ЄС 31 жовтня, з можливістю або без неї. Сьогодні я запитав Джеремі Ханта (глава МЗС Великої Британії, - ред.) чи готовий він до цієї дати, незважаючи ні на що. Ми повинні виконати наші обіцянки британському народу і реалізувати "Брекзит" - ніяких "якщо", ніяких "але" і ніякого другого референдуму", - заявив Джонсон.

До свого запису Джонсон, сам колись займав пост глави МЗС, прикріпив текст листа, спрямованого Ханту.

"Головне питання в цьому суперництві за партійне лідерство полягає в тому - чи погодиться наступний прем'єр втілити в життя результати референдуму і здійснити вихід з ЄС 31 жовтня. Якщо ми знову не зможемо втілити цю мрію, наслідки для нашої партії (Консервативна партія, - ред. і для нашої країни будуть руйнівними", - йдеться у листі Джонсона.

За пост лідера Консервативної партії Великої Британії і, відповідно, за пост прем'єр-міністра країни в даний час борються Хант і Джонсон, обійшли вісім інших претендентів. Джонсон з великим відривом виграв усі раунди голосування в парламенті в рамках боротьби за цю посаду.

If I become PM, we will leave the EU on 31st October, deal or no deal. Today I have asked @Jeremy_Hunt whether he will also commit to this date, no matter what. We must keep our promises to the British people and deliver Brexit - no ifs, no buts, and no second referendum. pic.twitter.com/YgRSfESSFY

— Boris Johnson (@BorisJohnson) 25 июня 2019 г.