МЕНЮ

Попри сильну зливу львів’яни вийшли на акцію «Стоп реванш!»

25 травня, 2020 - 10:53

У неділю, 24 травня, кілька сотень львів’ян зібралися біля пам’ятника Тарасу Шевченку на акцію «Стоп реванш!». Захід проходив не зважаючи на сильну зливу, яка майже не вщухала цього дня у місті.

Акцію організатори приурочили до першої річниці Володимира Зеленського на посту президента України. За словами людей, вони зібралися щоб висловити своє невдоволення діями влади і недотриманням передвиборчих обіцянок президентом.

Зважаючи на карантин, усі присутні дотримувалися соціальної дистанції та були в засобах індивідуального захисту. Багато людей тримали у руках плакати і національні та червоно-чорні прапори. На плакатах були написи: «Хто замовив Катю Гандзюк?», «Венедіктова, майданівці не злочинці», «Без звільненого Криму, немає незалежної України!», «Росія = ворог, а не гарант безпеки!» тощо.

Активісти із «Демократичної сокири» під час акції провели невеликий перформанс. Один із них виніс паперову копію глави Офісу президента Андрія Єрмака із написом «Єрмак на виніс». Після озвучення усіх «заслуг» очільника ОП, таких як корупція на найвищому рівні, здача інтересів у Мінську, бажання провести вибори в ОРДЛО, проросійському курсі та інших, паперового Єрмака утилізували в сміттєвій корзині.

Крім того під час акції люди висунули ряд вимог до Володимира Зеленського серед яких не змінювати зовнішньополітичний курс України з проєвропейського на проросійський, позбутися кумівства у владі, припинити тиск на українську мову та гуманітарну політику, звільнити Андрія Єрмака, не капітулювати перед Росією та тримати курс на повернення Криму тощо.

На закінчення акцію усі присутні разом виконали державний гімн України.

Павло ПАЛАМАРЧУК, Львів