Німеччина на прохання уряду Італії взяла на лікування хворих на коронавірус італійців

У ніч на вівторок, 24 березня, до аеропорту Лейпциг-Галле прибув літак італійських ВПС з вісьмома італійськими хворими на COVID-19. 

Напередодні у ФРН погодилися на прохання уряду Італії взяти на лікування італійців, хворих на викликану новим коронавірусом хворобу COVID-19. Про це заявив глава уряду німецької землі Саксонія Міхаель Кречмер (Michael Kretschmer), повідомляє Deutsche Welle з посиланням на інформаційне агентство dpa.

Політик погодився розмістити хворих у лікарнях Дрездена та Лейпцига, які повідомили про наявність ресурсів та готовність прийняти додаткових пацієнтів. "Це дуже важливий знак, що ми також можемо допомагати іншим", - заявив Кречмер і додав, що це також дасть можливість краще вивчити хворобу та шляхи її лікування.

У Саксонії станом на понеділок було зафіксовано 865 випадків інфікування коронавірусом, троє людей загинуло від викликаної ним хвороби.

Італія: незначне сповільнення темпів поширення коронавірусу 

Натомість, в Італії вже два дні поспіль зменшується кількість зафіксованих нових заражень коронавірусом SARS-CoV-2 та випадків смерті від викликаної ним хвороби COVID-19.

Кількість загиблих від COVID-19 та нових інфікованих коронавірусом знижується в Італії два дні поспіль

Згідно з офіційними даними італійського уряду, у понеділок, 23 березня, від COVID-19 в країні загинула 601 особа, у неділю - 651, а у суботу - 793. Останній показник - був рекордом за кількістю смертей від хвороби за добу в окремій країні.

Також знизилося і число нових інфікованих з 6557 у суботу, до 4789 у понеділок.