На Дніпропетровщині помер чоловік з підозрою на коронавірус

45-річний чоловік тиждень тому повернувся із подорожі до Єгипту. Відчув нездужання, проте до лікарів звернувся лише у вівторок. Медики прибули на виклик у захисних костюмах. Пацієнт був у важкому стані, у лікарні йому діагностували пневмонію. На «швидкій» його доправили до Дніпровської міської лікарні №21. Лікарі боролися за життя пацієнта, проте врятувати його не вдалося.

Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Щойно директор департаменту охорони здоров’я ОДА Валерій Сердюк повідомив мені, що у Дніпровській лікарні №21 помер чоловік. Після 10-денної подорожі він занедужав, проте займався самолікуванням. Звернувся до лікарів в останній момент. На жаль, попри максимальні зусилля, врятувати пацієнта не вдалося», – зазначив Олександра Бондаренко. «Чи причиною ускладнень став саме коронавірус, нині з’ясовується. Результати досліджень будуть відомі вже завтра, – зазначив Олександр Бондаренко. – Ще раз закликаю мешканців області: щойно відчули нездужання, негайно телефонуйте лікарю. Самолікування може призвести до трагічних наслідків».

Нині  на Дніпропетровщині – два лабораторно підтверджені випадки коронавірусу. Ще дев’ять людей нині перевіряють на  COVID-19.

Вадим РИЖКОВ  «День» Дніпро