МЕНЮ

Волиняни під час ранкових пробіжок прибирають сміття

25 березня, 2019 - 09:17

Нещодавно у соцмережі Фейсбук з'явилася нова група екологічного спрямування - "Цінуй та Бережи!(Kovel'UK)". І за досить короткий проміжок часу має не лише кілька десятків учасників, а й чимало зроблених добрих справ.

"Метою створення проекту, насамперед, було: об'єднати однодумців та небайдужих до проблем довкілля, і цим вкотре привернути увагу суспільства, та й загалом, до культури виховання кожного, по відношенню до ЕКО-системи планети, і водночас кожному з Вас нагадати заглянути під "капот" власного здоров'я, та поєднати все це, в одне ціле! Отож, якщо Ви за здоровий спосіб життя, та власне за "здоров'я" Нашої планети, Ми Вітаємо Вас, Ви в команді!", - пише засновник проекту Руслан Троцюк та запрошує усіх приєднуватися до спільноти.

Окрім просвітницької роботи, інформує про занедбані місця у Ковелі, які потребують втручання небайдужих, адже закидані сміттям іншими людьми, йдеться на сторінці Цінуй та Бережи!(Kovel'UK) у Facebook.

"Береги річок засипані пластиком і поліетеленом, у віддаленних парках та посадках - гори сміття, вивезені "дбайливими господарями" подалі від своїх чистих обійсть, щоб показати своє "Я"! А насправді, виходить зовсім по-іншому! Шкода, що люди більше піклуються про чистоту своїх "метрів", але забувають, де саме Вони живуть насправді, а це для Всіх Нас, Вона Одна "Велика Домівка" - для когось це селище, містечко, країна!", - акцентує увагу Руслан Троцюк.

Впродовж кількох останніх днів Руслан разом з однодумцями зробив чимало для відновлення чистоти в рідному Ковелі. До благородної справи закликає приєднатися й інших ковельчан та подає фотозвіт про прибариння берегів водосховища під час ранкових пробіжок на природі.

"А це ранкова пробіжка, зібрано пакет пластикових пляшок, які безладно плавають та в безмежній кількості розкидані на березі річки Турії! Їм місце не у водоймі чи у кущах, а в спеціально відведених для цього місцях! Поєднано корисне з приємним!", - йдеться у повідомленні.

- Сьогоднішня ранкова пробіжка пройшла в компанії, дуже класних людей, які відгукнулися допомогти трішки довкіллю! Разом Нам вдалося зібрати, з маленької ділянки навколо водосховища, кілька пакетів з пластиком та склом! Всім дякуємо за підтримку.

А це результати "господарювання" ковельчан у своєму рідному місті. Тож роботи для волонтерів - любителів природи, ще багато!