МЕНЮ

У Львові триває Тиждень сталої енергетики

24 червня, 2014 - 14:56

У місті вже другий день поспіль масштабно відзначають Тиждень сталої енергетики – в усіх куточках міста тривають  різноманітні заходи, присвячені питанням енергоефективності. Зокрема, проект  КіноРовер, до участі в якому запрошують усіх охочих – покрутити педалі, а заразом і переглянути фільми на велосипедну, енергоощадну  та екологічну тематику.

У внутрішньому дворику Ратуші розгорнута експозиція  енергоефективного обладнання, на якій презентують сонячні колектори, світлодіодні лампи і світильники, компактні децентралізовані системи вентиляції, каміни, нагрівальні панелі, сонячні водонагрівні датчики та інше. Ба більше, усім охочим пропонують підсмажити яєчню чи підігріти воду для чаю чи кави за допомогою сонячних променів. Сьогодні ж відбудуться тренінг для нових міст-підписантів «Угоди мерів», конференція «Відновлювальна енергія в Львівському регіоні – можливості для місцевого бізнесу і розвиток територій», відкрите засідання Львівського обласного клубу «Угоди мерів», екологічні ігри для дітей, майстер-клас зі складання сонячного колектору, фотовиставка… Заходи з нагоди Тижня сталої енергетики у Львові триватимуть до п’ятниці, 27 червня.

Нагадаємо, що це ініціатива ЄС, започаткована 2006 року. Відтоді з року в рік до святкувань долучилися сотні учасників – як прості громадяни, так і організації та інституції. Заходи, що відбуваються в рамках Тижня, наголошують організатори, сприяють поширенню найкращих практик, надихають на нові ідеї та об’єднують задля досягнення завдань ЄС щодо зменшення енергоспоживання та запобігання змінам клімату.  Україна долучилась до Тижня сталої енергетики 2011-го, повідомляє Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів.