В Одеській та Херсонській областях розпочалося послаблення карантину

В Одеській та Херсонській областях із п'ятниці, 22 травня, стартувало послаблення карантинних обмежень впроваджених через пандемію COVID-19.

Про це повідомив у Facebook голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв.

"Відсьогодні в області послаблено протиепідемічні заходи і дозволено: роботу міського, приміського та внутрішньообласного транспорту, проведення спортивних заходів до 50 осіб і без глядачів; проведення релігійних заходів (за умови перебування не більше ніж однієї людини на 10 кв. м); діяльність готелів (без ресторанів)", - написав Гусєв.

Із понеділка, 25 травня, в області також відновлять роботу заклади дошкільної освіти.

В Одеській області з 22 травня поновлюються міжміські пасажирські перевезення. При цьому рух міського та внутрішньорайонного транспорту має відновлюватися за рішенням місцевих комісій із надзвичайних ситуацій, повідомив у Facebook голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций.

Залізничне сполучення всередині регіону буде відновлено з 1 червня в разі, якщо співробітники "Укрзалізниці" завершать усі підготовчі роботи за тиждень, а епідеміологічна ситуація не загостриться.

"Відновлять роботу також всі установи і заклади - без застосування дистанційної роботи співробітників. В окремих організаціях соціального захисту буде дозволено групове навчання, але для не більше ніж п'яти осіб", - написав Куций.

За умови дотримання рекомендацій Міністерства охорони здоров'я України також відновиться робота закладів дошкільної освіти. У школах відбудеться ЗНО, а вищі навчальні заклади проведуть вступну кампанію.