Фотоконкурс «Дня» і Геннадій Виходцев: підтримуємо таланти, чиї цінності збігаються з корпоративними

Леонардо Да Вінчі: «Простота - це те, що найважче на світі; це крайня межа досвідченості і останнє зусилля генія»

Про фотовиставки Дня знає вся Україна. Двадцять років видавництво веде власну хроніку подій країни через фотооб'єктив. Бренд Фокстрот багато років співпрацює з видавництвом День. Одна з форм партнерства - підтримка знаменитої фотовиставки «Дня». Компанія, заснована Геннадієм Виходцевим і Валерієм Маковецьким, 9 років відзначає професійних або аматорських фото-художників, чиї роботи співзвучні цінностям бренду.

Щороку головний редактор «Дня» Лариса Івшина задає тему робіт, за якою формується виставка, співзвучна часу і настроям в суспільстві. Виставка дуже демократична  –  будь-який фотохудожник має право подати свої роботи на конкурс. Близько 3000 робіт від 100 фотографів (цифра щороку варіюється) збирає редакція газети День щорічно восени. Далі в роботу включається авторитетне журі, члени якого відбирають кращі роботи з тисяч надісланих.

Презентація виставки традиційно починається в Києві. Після цього роботи відправляються в подорож іншими містами України.

Геннадій Виходцев - обґрунтування вибору стипендіата

Для газети День проект Фотовиставка - соціальний. Вхід на виставку - безкоштовний, роботи відкриті для показу всім бажаючим. Крім того, учасники виставки потрапляють у фокусі уваги можливих замовників і спонсорів. Сильні, цікаві автори отримують подарунки та заохочення від партнерів-друзів «Дня».

Фокстрот - найдосвідченіший український рітейлер в своїй галузі, який зі своїх 25 років роботи на ринку торгівлі електронікою і побутовою технікою вже 9 років відзначає авторів, чиї фотороботи відповідають цінностям бренду.

Бренд Фокстрот сприяє зміцненню сімейних цінностей і екологічного мислення. Ми підтримуємо спорт і мистецтво. Свого часу "танцювальна" назва компанії зробила нас партнерами Міжнародного турніра бально-спортивних танців Парад надій. З 2002 року ми засновники єдиного у світі кубка за виконання танцю фокстрот у рамках цього турніру. З Парадом надій ми дружимо вже 11 років. Дружба з фотовиставкою Дня триває теж чимало - близько 9 років. Підтримуємо авторів, чиї роботи відповідають цінностям Фокстрот - родина, комфорт, щирість, відданість своїй справі, служіння красі,  –  обґрунтував участь у фотовиставці бренду Фокстрот Геннадій Виходцев, його засновник, а також генеральний директор Групи компаній Фокстрот.

Найкраще твердження бізнесмена демонструє список фото-авторів, які отримали титул «Симпатія« Фокстроту» під час кількох останніх виставок фотоконкурсу« Дня »:

• листопад 2016 XVIII фотовиставка газети «День». Приз Фокстроту отримав Олексій Лебідь., Г. Харків - робота «СИЛА І НІЖНІСТЬ»

• листопад 2017 XIX. Концепція «Фото-Синтез». Стипендіат Foxtrot - Іван Антипенко., Г. Херсон, за роботу - «Ігри ГЕРОЇВ»

• листопад 2018, ХХ. Концепція «Фото першої смуги". Призер - Артем ГАЛКІН., М.Київ - за роботу «ЖИТТЯ ОН-ЛАЙН».

У 2019 року у листопаді відбулася ХХI міжнародна фотовиставка газети День. Тема виставки: «Велич простоти». В 9 разів Фокстрот відзначив фото-майстриню, чиї роботи звучать в одній тональності з Tone of Voice бренду. Грошову премію отримала мисткиня з Харкова - Тетяна Золотарьова. На виставці була представлена серія з 8 її робіт. Їх концепція виявилася повністю співзвучна з політикою еко-стилю і домашнього комфорту, які розвиває компанія.

Фотохудожниця Тетяна Золотарьова - симпатія Фокстрот-2019

 Займатися фотографією Тетяна Золотарьова почала 6 років тому назад. Фотоапарат їй дістався випадково. NIKON D3100 був подарований доньці на 16-річчя. Дочка поїхала до Києва на навчання, а фотоапарат залишила вдома. Якось Тетяна йшла додому - жінка працює економістом в планово-фінансовому відділі ХНМУ - і знайшла на дорозі равлика. Тварина на деякий час була взята додому. Вона-то і стала персонажем першої фотосесії у виконанні Тетяни Золотарьової.

Трохи пізніше тему з равликами продовжив так званий "кухонний креатив". Тетяна варила варення з обліпихи. Ягоди були сфотографовано, а потім трансформовано в варення. З цікавого: фотостудія для майстра - власна кухня. Улюблені натурщики Тетяни: квіти огірків, редис, квасоля, горох. Місце зйомки - кухонний стіл. Автор принципово не використовує фотошоп і фоторедактори. Вважає, що те, що зробила природа - гарно і досконало.

У підсумку, дитяча мрія Тетяни - танці та театр - вилилися у танці на фото. У фотосесії «Вальс квітів», яку представила Тетяна Золотарьова на фотовиставку «Дня» у 2019 році  –  квіти, ягоди, фрукти та овочі. Вони оживають, рухаються, танцюють, живуть своїм власним життям. "Завдяки об'єктиву, почала звертати увагу на речі, які раніше не помічала. Я граю з предметами, а вони з моєю уявою, "- розповідає Тетяна Золотарьова.

На завершення, трохи вражень Тетяни про участь у виставці та можливості, які дає «День» і партнери обдарованим фото-митцям.

Тетяна Золотарьова:

Висловлюю подяку Ларисі Івшиній та колективу газети «День» за запрошення на відкриття виставки. Вона - про творчість, про людей, про світ навколо нас, на який можна подивитися абсолютно з іншого боку. Все геніальне просто і «Велич простоти" прямий доказ цього. Щаслива показати людям свій погляд на речі, які оточують кожного з нас. Хочу висловити подяку бренду «Фокстрот» за їх вибір і побажати колективу процвітання та подальших професійних висот.