МЕНЮ

Канада розширила список санкцій проти Сирії

21 квітня, 2017 - 10:28

Канада розширила санкції проти Дамаска. У "чорний список" внесли 17 фізичних осіб і 5 компаній, які пов'язані з Башаром Асадом.

Інформація розміщена на сайті Канадського уряду.

"Ситуація в Сирії являє собою небезпечне порушення загального миру і безпеки, що призвело або може призвести до серйозної міжнародної кризи", - йдеться в повідомленні.

Оттава ввела санкції з метою посилити тиск на президента Сирії Башара Асада в 2012 році. Тоді в "чорний список", що передбачає "заморожування" активів, що зберігаються у канадських банках, були включені більше ста фізичних осіб і десятки організацій і фірм. Була припинена реалізація всіх двосторонніх угод про співпрацю. Крім того, у березні 2012 року Канада закрила своє посольство в Сирії.

Останній раз санкції Оттави проти Дамаска були розширені 13 квітня. Тоді обмеження були введені проти 26 персон, пов'язаних з Башаром Асадом.

Нагадаємо, у заяві Організації із заборони хімічної зброї йдеться про те, що результати аналізів свідчать про те, що у хімічній атаці в сирійській провінції Ідліб на початку квітня використали зарин або схожу речовину.