МЕНЮ

РФ має почати виконувати Мінські домовленості та припинити агресію, - віцепрезидент ОБСЄ

21 лютого, 2020 - 20:46

Росія має почати виконувати Мінські домовленості та припинити агресію проти України, яка триває вже понад 5 років.

Про це заявила заступник голови парламентської делегації Швеції, віцепрезидент Парламентської асамблеї ОБСЄ Маргарета Цедерфельт під час зимового засідання ПА ОБСЄ у Відні, передає Укрінформ.

"Російська агресія проти України триває вже п’ять років, п’ять довгих років. Ця тема є постійно предметом нашого обговорення", - наголосила шведська депутатка на початку свого виступу.

Вона вказала на те, що у звітах Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ постійно повідомляється про порушення припинення вогню, що відбувається на щоденній основі, та обмеження свободи пересування місії. "Усе це та попереднє насильство певною мірою пов’язано з Росією", - заявила Цедерфельт.

Віцепрезидент ПА ОБСЄ зазначила, що Росія величезна країна з великим впливом, але також вона має і велику відповідальність.

"І зараз настав час, щоб Росія, через п’ять років, почала виконувати Мінські домовленості, які вона підписала сама і не виконує. І настав час, щоб Росія почала поважати право України на свою територіальну цілісність", - наголосила Цедерфельт.