МЕНЮ

У США планують оголосити про завершення розслідування втручання РФ у вибори

21 лютого, 2019 - 12:22

Новий генеральний прокурор США Вільям Барр планує вже наступного тижня оголосити про завершення розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера щодо втручання Росії у президентські вибори в США.

Про це повідомив у вівторок центральний американський телеканал CNN із посиланням на джерела, обізнані з планами керівництва Мінюсту.

"Генеральний прокурор Білл Барр готується оголосити наступного тижня про завершення розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера", - зазначається у повідомленні.

При цьому планується, що Міністерство юстиції, за прроцедурою, відправить до Конгресу доповідь за результатами роботи офісу спеціального прокурора.

Подібні підготовчі дії є чіткою ознакою того, що Мюллер майже завершив своє розслідування, яке тривало неповні два роки. Втім, зазначає телеканал, точний термін оголошення про це може бути змінений.

Водночас залишається неясним, наскільки докладним буде доповідь для Конгресу, яку ухвалить генпрокурор. Також незрозуміло, як довго готуватимуться документи Мінюсту для законодавців.

У цьому зв'язку також уточнюється, що у Мінюсті враховують плани президента Трампа взяти участь у саміті з лідером КНДР Кім Чен Ином 27-28 лютого з тим, аби "не втручатися у дипломатичні зусилля Білого дому".