МЕНЮ

Кримчанка з російським паспортом намагалася отримати посаду в Міноборони

21 січня, 2020 - 10:56

Військова контррозвідка Служби безпеки України запобігла можливий витік секретної інформації Міністерства оборони російським спецслужбам.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу СБУ.

Повідомляється, що мешканка Криму претендувала на одну з керівних посад у Міністерстві оборони України, яка відкривала доступ до секретної інформації у сфері оборони і пряму комунікацію з посадовими особами країн-членів НАТО.

"Оперативники СБУ встановили, що протягом декількох років до тимчасової анексії Кримського півострова українка проживала за кордоном. Відразу після подій 2014 жінка повернулася в Крим, де отримала російський паспорт нібито для оформлення нерухомості. Незабаром вона переїхала в Київ. Однак осісти на материковій частині України не поспішала вона не мала ні постійного місця заробітку, ні джерела доходів. В цей час кримчанка часто виїжджала в Росію і до тимчасово анексованого півострова, де зафіксовані її контакти з представниками спецслужб країни-агресора", - розповіли в СБУ.

Після однієї з поїздок в РФ жінка вирішила працевлаштуватися в Міноборони.

"Вона претендувала на одну з керівних посад у підрозділі департаменту держзакупівель відомства. Цей ділянку роботи передбачає доступ до секретної інформації у сфері оборони і пряму комунікацію з високими країн-членів НАТО", - відзначили в Службі.