МЕНЮ

Громадян Сербії, які приїжджають із районів постраждалих від епідемії, розташовують у карантинному таборі

20 березня, 2020 - 11:58

Тимчасовий карантинний табір облаштувало Міністерство оборони Сербії. В наметах посеред лісу розмістять громадян Сербії, які приїжджають із районів постраждалих від епідемії коронавірусу та не мають місця проживання в Сербії чи не дотримуються правил самоізоляції, а також тих, щодо яких лікарі на кордоні ухвалять рішення про карантин.

Про це повідомляє Балканський оглядач.

Наметове містечко в Моровичах може вмістити до 500 осіб. Збройні Сили Сербії забезпечать мешканців медичною допомогою та харчуванням.

"Я прошу всіх громадян виконувати вказівки, вислуховувати компетентні органи і, таким чином, захищати себе та всіх інших громадян", - сказав міністр оборони Александар Вулін, який сьогодні відвідав табір разом із начальником Генерального штабу Збройних сил Сербії генералом Міланом Мойсиловичем. .

"Кожен, хто думає, що мусить приїхати до Республіки Сербія, також повинен прийняти закони та правила, які діють у Республіці Сербія, під час надзвичайного стану», - наголосив він. Сербська армія відкриє ще кілька інших карантинних таборів, повідомив міністр.